HP 14-inch Modular Laptop-sleeve
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: 9J499AA
- EAN: 0197961660319 4582712425167
14-inch Modular Laptop-sleeve
Offer details
Verwante producten
Redenen om te kopen

Klaar voor Elke Reis
Neem deze duurzame laptoptas overal mee naartoe waar werk plaatsvindt en vertrouw erop dat het lang meegaat. Stevig gebouwd, deze waterbestendige tas wordt geleverd met een geruststellende garantie van 3 jaar. En het interieur is bekleed met een zacht, fleece-achtig materiaal om je apparatuur veilig te houden tijdens het vervoer.
Beschrijving
HP 14 Modular Laptop Sleeve
Specificaties
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
| Volume | 4 l |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Diepte verpakking | 22 mm |
| Breedte | 355 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Gewicht | 380 g |
| Hoogte verpakking | 260 mm |
| Gewicht verpakking | 390 g |
| Kenmerken | |
| Hoofdkleur van product | Groen, Grijs |
| Kleurnaam | Gray; Green |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Verwijderbare schouderband | Ja |
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Materiaal | Polyester |
| Schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Geschikt voor de meeste laptops tot 14,1 inch |
| HP-segment | Bedrijf |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieën en materialen | FSC-gecertificeerde verpakking; LDPE-tas bevat 100% gerecycled plastic; het label is gemaakt van 100% gerecycled papier; 51% gerecycled plastic uit consumentenproducten |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Design | |
| Kleurnaam | Gray; Green |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Verwijderbare schouderband | Ja |
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Materiaal | Polyester |
| Schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Geschikt voor de meeste laptops tot 14,1 inch |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Technische details | |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Materiaal | Polyester |
| Schouderband | Ja |
| Compatibiliteit | Geschikt voor de meeste laptops tot 14,1 inch |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 221,6 kg (488.5 lbs) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Waterbestendig | Ja |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Inhoud | Hoes; afneembare riemen |
| Duurzame technologieën en materialen | FSC-gecertificeerde verpakking; LDPE-tas bevat 100% gerecycled plastic; het label is gemaakt van 100% gerecycled papier; 51% gerecycled plastic uit consumentenproducten |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 221,6 kg (488.5 lbs) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Waterbestendig | Ja |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Pallet brutogewicht | 221,6 kg |
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Diepte verpakking | 22 mm |
| Hoogte verpakking | 260 mm |
| Gewicht verpakking | 390 g |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 221,6 kg |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 221,6 kg (488.5 lbs) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |