HP 120A originele belichtingstrommel voor laserprinter
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: W1120A
- EAN: 0193424172665
120A originele belichtingstrommel voor laserprinter
Offer details
Verwante producten
Redenen om te kopen
Uitstekende performance
Vertrouw op originele HP toner voor indrukwekkende afdrukken en uitzonderlijke afdrukprestaties waar je op kunt rekenen.
Betrouwbare, professionele kwaliteit:
Met originele HP toner kun je consistent printen zonder onderbrekingen.
Beslissende momenten, levendige resultaten.
Vertegenwoordig je zakelijke ideeën met kleurenafdrukken van topkwaliteit en laat je werk zich onderscheiden van de rest.
Beschrijving
Ideaal voor kleine kantoren die de lasertechnologie van een leider in de sector -HP- willen gebruiken.
Print zakelijke documenten met blikvangers en levendig marketingmateriaal in full colour. De originele laserbelichtingstrommels van HP zijn ontworpen voor de compacte HP laserprinters voor thuis of op kantoor.
Print zakelijke documenten met blikvangers en levendig marketingmateriaal in full colour. De originele laserbelichtingstrommels van HP zijn ontworpen voor de compacte HP laserprinters voor thuis of op kantoor.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Multipack | Nee |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Paginaopbrengst | 16000 pagina's |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| OEM-code | W1120A |
| Land van herkomst | China |
| HP-segment | Bedrijf |
| Compatibiliteit | HP 120 tonercartridges werken met: HP Laser 150, 178, 179 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 112 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 44103109 |
| Producten per pallet (EU) | 112 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 179,2 kg (395 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1176 x 728 x 2466 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1173,5 x 726,4 x 2466,3 mm (46.2 x 28.6 x 97.1") |
| Lagen per pallet | 14 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 112 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 279 mm |
| Diepte | 104 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1176 x 728 x 2466 mm |
| Breedte verpakking | 358 mm |
| Diepte verpakking | 291 mm |
| Hoogte verpakking | 176 mm |
| Gewicht verpakking | 1,56 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 358 mm |
| Diepte verpakking | 291 mm |
| Hoogte verpakking | 176 mm |
| Gewicht verpakking | 1,56 kg |
| Technische details | |
| Paginaopbrengst | 16000 pagina's |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| OEM-code | W1120A |
| Land van herkomst | China |
| Producten per pallet | 112 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 44103109 |
| Producten per pallet (EU) | 112 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 179,2 kg (395 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1176 x 728 x 2466 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1173,5 x 726,4 x 2466,3 mm (46.2 x 28.6 x 97.1") |
| Lagen per pallet | 14 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 112 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Inhoud | Fotogevoelige rol; Recyclinggids |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1176 x 728 x 2466 mm |
| UNSPSC-code | 44103109 |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 179,2 kg (395 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1176 x 728 x 2466 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1173,5 x 726,4 x 2466,3 mm (46.2 x 28.6 x 97.1") |
| Palletgewicht (EU) | 179 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutobreedte | 117,6 cm |
| Pallet brutolengte | 72,8 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,47 m |
| Pallet brutogewicht | 179 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| Producten per pallet | 112 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1176 x 728 x 2466 mm |
| Producten per pallet (EU) | 112 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 179,2 kg (395 lbs) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1176 x 728 x 2466 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1173,5 x 726,4 x 2466,3 mm (46.2 x 28.6 x 97.1") |
| Lagen per pallet | 14 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 112 stuk(s) |
| Palletgewicht (EU) | 179 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |