Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco PWR-C49E-300AC-R=. Type product: Voeding, Kleur van het product: Blauw, Grijs, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4948E-F. Totaal vermogen: 300 W, AC-ingangsspanning: 90 - 264 V, AC-ingangsfrequentie: 47 - 63 Hz. Gewicht: 900 g
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Voeding |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Blauw, Grijs |
| Compatibiliteit | Cisco Catalyst 4948E-F |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Blauw, Grijs |
| Technische details | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Compatibiliteit | Cisco Catalyst 4948E-F |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 90 - 264 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| Totaal vermogen | 300 W |
| Stroom (max.) | 2 - 4 |
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | Cisco Catalyst 4948E-F |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 900 g |