Cisco Catalyst WS-C2960XR-48TD-I netwerk-switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: WS-C2960XR-48TD-I
- EAN: 4053162360778 8826585981730 08 ...5981730 0882658598173meer
Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x SFP+, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, IP Lite
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Inspringen op dynamische marktomstandigheden.
Met de access switches van Cisco kan uw netwerk eenvoudig worden aangepast en wordt de implementatie van nieuwe toepassingen ondersteund om te kunnen voldoen aan veranderende bedrijfsbehoeften.
Met de access switches van Cisco kan uw netwerk eenvoudig worden aangepast en wordt de implementatie van nieuwe toepassingen ondersteund om te kunnen voldoen aan veranderende bedrijfsbehoeften.
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L2 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Console port | RJ-45 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| Aantal VLANs | 1023 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Switchingcapaciteit | 216 Gbit/s |
| Throughput | 130,9 Mpps |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Aantal VLANs | 1023 |
| Beveiliging | |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950-1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 600 MHz |
| Type geheugen | DRAM |
| Mean time between failures (MTBF) | 440880 uur |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Geluidsniveau | 22 dB |
| Flash memory | 128 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | AppliedMicro APM8639 |
| Stapelbaar | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 90 - 264 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 44,8 W |
| Uitgangsvermogen | 250 W |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 1 |
| Overige specificaties | |
| Power LED | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4000 m |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 1023 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 445 mm |
| Diepte | 408 mm |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 6,1 kg |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Frequentie van processor | 600 MHz |
| Kleur van het product | Zwart |
| Mean time between failures (MTBF) | 440880 uur |
| Geluidsniveau | 22 dB |
| Type processor | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950-1 |
| Geheugen | |
| Type geheugen | DRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 128 MB |
| Indicatie | |
| Power LED | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |