Cisco CAB-BS1363-C19-UK= electriciteitssnoer Zwart 5 m BS 1363/A C19 stekker
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: CAB-BS1363-C19-UK=
- EAN: 4053162282728 0882658024238
BS-1363 - IEC-C19, 4.3 m, 250 VAC, 13 A, Spare
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco besteedt bijzondere aandacht aan zijn netwerk accessoires die de eerste steen van het hele netwerk systeem. Cisco kabels, adapters en andere accessoires zal nooit in de steek laten en u kunt altijd rekenen op de superieure kwaliteit en een uitstekende betrouwbaarheid. Cisco heeft een breed scala van netwerk kabels dat zelfs past het meest bijzondere eisen.
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 2 | C19 stekker |
| Aansluiting 1 | BS 1363/A |
| Snoerlengte | 5 m |
| Kenmerken | |
| Connector 1 vormfactor | Haaks |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Overbelastingsprotectie | Nee |
| Aansluiting 2 | C19 stekker |
| Aansluiting 1 | BS 1363/A |
| Compatibiliteit | Cisco Catalyst 4500 |
| Snoerlengte | 5 m |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 250 V |
| Stroom | 13 A |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Overbelastingsprotectie | Nee |
| Compatibiliteit | Cisco Catalyst 4500 |