Cisco ASR1000-ESP200 reserveonderdeel voor netwerkapparatuur Interfaceprocessor
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: ASR1000-ESP200
- EAN:
Cisco ASR1000-ESP200, Interfaceprocessor, IPv6, AS/NZ 3548, EN55022, CISPR 22, EN55022, 47 CFR Part 15, VCCI V-3/01.4, CNS-13438, GR1089, Telnet (CLI), Console (CLI), SNMP v3, 256 MB, 4 GB
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco ASR1000-ESP200. Type product: Interfaceprocessor, Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv6, Elektromagnetische compatibiliteit: AS/NZ 3548, EN55022, CISPR 22, EN55022, 47 CFR Part 15, VCCI V-3/01.4, CNS-13438, GR1089. Stroomverbruik (typisch): 785 W. Veiligheid: UL60950 & CAN/CSA-C22.2 No. 60950, AS/NZS 60950, IEC/EN 60950, 73/23/EEC
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Interfaceprocessor |
| Compatibele producten | Cisco ASR 1002, 1004, 1006 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Traject geheugen | 4 GB |
| Pakket geheugen | 256 MB |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 |
| Elektromagnetische compatibiliteit | AS/NZ 3548, EN55022, CISPR 22, EN55022, 47 CFR Part 15, VCCI V-3/01.4, CNS-13438, GR1089 |
| Beheerprotocollen | Telnet (CLI), Console (CLI), SNMP v3 |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 785 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL60950 & CAN/CSA-C22.2 No. 60950, AS/NZS 60950, IEC/EN 60950, 73/23/EEC |
| Technische details | |
| Veiligheid | UL60950 & CAN/CSA-C22.2 No. 60950, AS/NZS 60950, IEC/EN 60950, 73/23/EEC |