Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco 881. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Wissel protocols: MDI, MDX, Routing protocols: BGP, EIGRP, HSRP, OSPF, RIP-1, RIP-2, Beheerprotocollen: SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, Telnet. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, 3DES, 802.1x RADIUS, AES, DES, HTTPS, SSL/TLS, Firewall: Network address translation (NAT) firewall. Flash memory: 256 MB, Certificering: CFR, CISPR22, EN, ICES, KN, VCCI, CISPR, AS/NRZ. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Geheugen | |
| Flash memory | 256 MB |
| Prestatie | |
| Flash memory | 256 MB |
| Stemcodecs | G.711, G.723.1, G.726, G.728, G.729, G.729ab |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| ISDN-aansluiting | Ja |
| Aantal gebruikers | 20 gebruiker(s) |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Draadloos LAN | |
| Dual-band | Nee |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Reset button | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-versie | 1.1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |
| DHCP client | Ja |
| Wissel protocols | MDI, MDX |
| Routing protocols | BGP, EIGRP, HSRP, OSPF, RIP-1, RIP-2 |
| Beheerprotocollen | SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, Telnet |
| Stemcodecs | G.711, G.723.1, G.726, G.728, G.729, G.729ab |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4, IPv6, FTP, L2TP, GRE, DNS, PPPoA, PPPoE, VRRP, MHSRP |
| Technische details | |
| Rack-montage | Nee |
| Stemcodecs | G.711, G.723.1, G.726, G.728, G.729, G.729ab |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| ISDN-aansluiting | Ja |
| Beveiliging | |
| MAC adres filtering | Ja |
| Firewall | Network address translation (NAT) firewall |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, 3DES, 802.1x RADIUS, AES, DES, HTTPS, SSL/TLS |
| VPN tunnels quantity | 20 |
| URL- filtering | Ja |
| System event log | Ja |
| Firewall | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Kenmerken | |
| Flash memory | 256 MB |
| Certificering | CFR, CISPR22, EN, ICES, KN, VCCI, CISPR, AS/NRZ |
| Design | |
| Rack-montage | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Type stroombron | DC |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 60 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4570 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 249 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | CFR, CISPR22, EN, ICES, KN, VCCI, CISPR, AS/NRZ |