Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Met de uitgebreide portfolio van Cisco-routers kunt u een intelligenter, responsiever en beter geïntegreerd netwerk bouwen.
Een SD-WAN implementeren
Bewaak, prioriteer en schaal toepassingen met geautomatiseerde implementatie via een willekeurige beveiligde verbinding.
Profiteren van meer keuzes
Krijg IT-flexibiliteit met eerste NFV-oplossing binnen de branche die specifiek op ondernemingen is gericht. Elke toepassing, elk platform, elke verbinding.
On-demand schalen
Voldoe aan bedrijfsbehoeften met onze breedste geïntegreerde netwerkservices van enterpriseklasse. Betaal naar gebruik terwijl u groeit.
Een SD-WAN implementeren
Bewaak, prioriteer en schaal toepassingen met geautomatiseerde implementatie via een willekeurige beveiligde verbinding.
Profiteren van meer keuzes
Krijg IT-flexibiliteit met eerste NFV-oplossing binnen de branche die specifiek op ondernemingen is gericht. Elke toepassing, elk platform, elke verbinding.
On-demand schalen
Voldoe aan bedrijfsbehoeften met onze breedste geïntegreerde netwerkservices van enterpriseklasse. Betaal naar gebruik terwijl u groeit.
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerk | |
| Intern modem | Nee |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Geheugen | |
| Flash memory | 64 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Prestatie | |
| Flash memory | 64 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Type processor | Ja |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ja |
| DSL-eigenschappen | |
| Intern modem | Nee |
| DSL-specificatie | VDSL2/ADSL2+ |
| ADSL2+ | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 1 |
| Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 5 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-versie | 2.0 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |
| DHCP client | Ja |
| Routing protocols | BGP, IP, RIP-1, RIP-2 |
| Beheerprotocollen | SNMPv3, HTTP/HTTPS |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Type processor | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beveiliging | |
| MAC adres filtering | Ja |
| Firewall | Cisco IOS |
| VPN tunnels quantity | 10 |
| Firewall | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kenmerken | |
| Flash memory | 64 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Type processor | Ja |
| Certificering | 47 CFR, CISPR22: 2005, EN300386: V1.3.3: 2005, EN55022: 2006, EN61000, ICES-003, KN 22: 2005, VCCI |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Energie | |
| Spanning | 12 V |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Netvoeding | 60 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4570 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 241 mm |
| Diepte | 229 mm |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | 47 CFR, CISPR22: 2005, EN300386: V1.3.3: 2005, EN55022: 2006, EN61000, ICES-003, KN 22: 2005, VCCI |