Brother TC-4000 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire
- Merk: Brother
- Categorie:
- SKU: TC4000
- EAN: 4977766774581 0012502647768
TC-4000 Verbindingsstuk
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Te gebruiken i.c.m. de TT-4000 (optionele papierunit met 4 papierladen van 520 vel)
Met het TC-4000 verbindingsstuk kunt u de optionele papierunit TT-4000 koppelen aan de printer, waardoor de papiercapaciteit wordt verhoogd met 4x 520 vel.
Met het TC-4000 verbindingsstuk kunt u de optionele papierunit TT-4000 koppelen aan de printer, waardoor de papiercapaciteit wordt verhoogd met 4x 520 vel.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | TT-4000 |
| Kleur van het product | Wit |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Hoogte | 620 mm |
| Gewicht | 5,92 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 8,2 kg |
| Technische details | |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | TT-4000 |
| Kleur van het product | Wit |
| Pallet brutohoogte | 17,6 cm |
| Producten per pallet | 14 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 2 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 124,4 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 14 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 17,6 cm |
| Producten per pallet | 14 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 2 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 124,4 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |