Apple iMac Apple M M4 59,7 cm (23.5") 4480 x 2520 Pixels Alles-in-één-pc 32 GB 2 TB SSD macOS Sequoia Wi-Fi 6E (802.11ax) Oranje
- Merk: Apple
- Categorie:
- SKU: Z1K8-Z1K8FN/A-07JAF6
- EAN: 4069742036346
Apple iMac , 59,7 cm (23.5"), 4.5K Ultra HD, Apple M, 32 GB, 2 TB, macOS Sequoia
Offer details
Beschrijving
Apple iMac . Type product: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 59,7 cm (23.5"), HD type: 4.5K Ultra HD, Resolutie: 4480 x 2520 Pixels. Processorfamilie: Apple M. Intern geheugen: 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 2 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Apple GPU. Ingebouwde camera. Inclusief besturingssysteem: macOS Sequoia. Kleur van het product: Oranje
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| HD type | 4.5K Ultra HD |
| Beeldschermdiagonaal | 59,7 cm (23.5") |
| Resolutie | 4480 x 2520 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 218 ppi |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Retina |
| Type beeldschermglas | Standaardglas |
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 2 |
| Processor | |
| Processorgeneratie | Apple M 4th Gen |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processormodel | M4 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processorfabrikant | Apple |
| Prestatiekernen | 4 |
| Efficiënte kernen | 6 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Neurale processoreenheid (NPU)-kernen | 16 |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | On-board |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Harde schijf | |
| Totale opslagcapaciteit | 2 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Opslagmedia | |
| Intel® Optane™-geheugenmodule geïnstalleerd | Nee |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 2 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 2 TB |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Apple |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | Apple GPU |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapterkernen | 10 |
| Ingebouwde grafische adapter 6K-ondersteuning | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Apple |
| Audio | |
| Aantal luidsprekers | 6 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ruimtelijke audio | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 12 MP |
| Cameraresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Camera HD-type | Full HD |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 4 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Oranje |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Design | |
| Kleur van het product | Oranje |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Introductie jaar | 2024 |
| Prestatie | |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | macOS Sequoia |
| Meegeleverde software | Final Cut Pro, Logic Pro |
| Voorgeïnstalleerde software | App Store, Books, Calendar, Contacts, FaceTime, Find My, Freeform, GarageBand, Home, iMovie, iPhone Mirroring, Keynote, Mail, Maps, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Photo Booth, Photos, Podcasts, Preview, QuickTime Player, Reminders, Safari, Shortcuts, Stocks, Time Machine, TV, Voice Memos, Weather |
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Apple Intelligence | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| Merkspecifieke technologieën | True Tone, Brede kleur (P3) |
| Toegankelijkheidsfuncties | Increase Contrast, Live Captions, Reduce Motion, Siri en dicteren, Switch Control, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 143 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Multimedia | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 12 MP |
| Cameraresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Camera HD-type | Full HD |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte ( zonder voet ) | 547 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 547 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 147 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 461 mm |
| Gewicht (met standaard) | 4,44 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 5000 m |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief trackpad | Ja |
| Meegeleverde software | Final Cut Pro, Logic Pro |
| Inclusief muis | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-C |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Toetsenbord met Touch ID | Ja |
| Lengte stroomkabel | 2 m |
| Overige specificaties | |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Voorgeïnstalleerde software | App Store, Books, Calendar, Contacts, FaceTime, Find My, Freeform, GarageBand, Home, iMovie, iPhone Mirroring, Keynote, Mail, Maps, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Photo Booth, Photos, Podcasts, Preview, QuickTime Player, Reminders, Safari, Shortcuts, Stocks, Time Machine, TV, Voice Memos, Weather |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Processorfabrikant | Apple |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 5000 m |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Videocompressieformaten | AV1, ProRes |
| Ondersteunde videoformaten | AVI, H.264, HEVC, ProRes |