Apple HomePod
- Merk: Apple
- Categorie:
- SKU: MDEY4ZD/A
- EAN: 0195950200508
Apple HomePod, Apple Siri, Cylinder, Zwart, Stof/Weefsel, Home app and HomeKit, Intercom transcriptions, Siri, Touch Accommodations, VoiceOver, Multi
Offer details
Beschrijving
Apple HomePod. Virtuele assistent: Apple Siri, Vorm: Cylinder, Kleur van het product: Zwart. Soort magneet: Neodymium, Diameter woofer: 10,2 cm, Volumeregeling: Touch. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 4 (802.11n). Type stroombron: AC. Breedte: 142 mm, Diepte: 142 mm, Hoogte: 168 mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Vorm | Cylinder |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Stof/Weefsel |
| Ingebouwd display | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Spraakbesturing | Ja |
| Multiroom | Ja |
| AirPlay | Ja |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Vochtigheidssensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Temperatuursensor | Ja |
| Toegankelijkheidsfuncties | Home app and HomeKit, Intercom transcriptions, Siri, Touch Accommodations, VoiceOver |
| Verlichtings-led | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Compatibiliteit | iPhone 14 Pro Max, 14 Pro, 14 Plus, 14, 13 Pro Max, 13 Pro, 13, 13 mini, 12 Pro Max, 12 Pro, 12, 12 mini, 11 Pro Max, 11 Pro, 11 XS Max, XS, XR, X, 8 Plus, 8, SE (3rd generation), SE (2nd generation) 12.9" iPad Pro, 11" iPad Pro, 10.5" iPad Pro, 9.7" iPad Pro iPad (10th gen), iPad (9th gen), iPad (8th gen) iPad (7th gen), iPad (6th gen), iPad (5th gen), iPad Air (5th gen), iPad Air (4th gen), iPad Air (3rd gen), iPad mini (6th gen), iPad mini (5th gen) |
| Prestatie | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Tweeter | Ja |
| Woofer | Ja |
| Diameter woofer | 10,2 cm |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 4 |
| Regelbaar volume | Ja |
| Hands-free stand | Ja |
| Audiostreaming | Ja |
| Muziek-apps | Apple Music |
| Volumeregeling | Touch |
| Aantal tweeter drivers | 5 |
| Soort magneet | Neodymium |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 142 mm |
| Diepte | 142 mm |
| Hoogte | 168 mm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 2,93 kg |
| Hoogte verpakking | 220 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | Beryllium, Kwik, PVC/BFR |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | Beryllium, Kwik, PVC/BFR |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Overige specificaties | |
| Bevat geen | Beryllium, Kwik, PVC/BFR |